Late Annulering (minder dan 48 uur van tevoren)

In het geval van een late annulering spijt het ons maar zullen we de les in rekening moeten brengen (zie de Algemene Voorwaarden).

We stellen het op prijs als je de docent over je afwezigheid informeert via SMS, email of WhatsApp.

Ron Roelofsen – Phone: 06-20331726 / Email: ronald.roelofsen.rr@gmail.com

Elliot Muusses – Phone: 06-19051942 / Email: elliotmuusses@gmail.com

Jelle Willems – Phone: 06-27620868 / Email: jellewillems@live.nl

Jeffrey Zuhdy – Phone: 06-11048434 / Email: <info@zuhdy.com>

Dario Trapani – Phone: 06-44558259 / Email: dariotrapanimusic@gmail.com

Derek Kuijper – Phone: 06-37425767 / Email: derek.kuijper@gmail.com

Elyse Louise – Phone: 06-18829016 / Email: elyselouisesaxophone@gmail.com

William Barrett – Phone: 06-36501352 / Email: williamwadebarrett@gmail.com

Iris Wanders – Phone: 06-31969524 / Email: iris_hippurd@hotmail.com

Jort Terwijn – Phone: 06-50870761 / Email: jlterwijn@hotmail.com

Nina Rompa – Phone: 06-42778865 / Email: ninarompa@gmail.com

Marta Golka – Phone: 06-40379926 / Email: marta.golka@gmail.com

Sebastiaan Scheurleer – Phone: 06-29256802 / Email: s.d.l.scheurleer@gmail.com

Donna van Dijck – Phone: 06-28146381 / Email: donnavandijck@gmail.com

Maurits Hortensius – Phone: 06-81923773 / Email: mauritshortensius@gmail.com

Laura Dooge – Phone: 06-36468615 / Email: ldooge@hotmail.com

Cinzia Nistico – Phone: 06-27576798 / Email: cinzia.nistico@gmail.com

Ante Medic – Phone: 06-16053906 / Email: 3xmedic@gmail.com

Luca Gianquitto – Phone: 06-57173880 / Email: luca.contacts@gmail.com